top of page

pá 01. 3.

|

Pardubice I

Výstava obrazů s vernisáží Sarah I. Avni

Po celý měsíc březen u nás můžete vidět vystavené obrazy Sarah I. Avni. 🖼🎨 VERNISÁŽ SE KONÁ 1.3. 2024 od 19:00 za doprovodu hudebního vystoupení a drobného pohoštění. 🥂 V případě zájmu o účast na vernisáži kontaktujte prosím ART@SARAHAVNI.COM 💌

Výstava obrazů s vernisáží Sarah I. Avni
Výstava obrazů s vernisáží Sarah I. Avni

Čas a místo

01. 3. 2024 19:00 – 31. 3. 2024 0:00

Pardubice I, nám. Republiky 56, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí, Česko

O události

Sarah I. Avni má za sebou více než 90 samostatných výstav na třech kontinentech a její díla jsou součástí sbírek sběratelů z celého světa. Je umělkyní, jejíž dílo je již nyní investicí. 

◾ 

Malířčina díla vás okouzlí svými živými barvami, skrytými symboly a zanechají ve vás vibrace pozitivní energie.

Sarah nachází inspiraci spíše ve východní filozofii a jejím přístupu než v západním malířství. Ačkoli původně vystudovala klasickou malbu, jejími hlavními tématy jsou metafyzické zákony, tvorba reality a jejím cílem je nasměrovat duši diváka k těmto principům. Její obrazy vznikají v souborech, které se na první pohled mohou zdát nesourodé, ale všechny dohromady tvoří prvky skládačky.

Její díla jsou na první pohled rozpoznatelná díky své výrazné energii, ale také díky originálním technikám, jako je například specifická struktura, která vytváří efekt impasto. Často také pracuje se starými mistrovskými technikami zlacení a míchání pigmentů, které jí umožňují účinnější hru se světly a stíny.

 ◾ 

V roce 2015 ji mezinárodní kulturní portál theculturetrip.com zařadil mezi 10 slovenských umělců, které byste měli znát. Je autorkou nejlepší známky světa se sportovní tematikou z roku 2011, kterou uděluje StampNews International. V roce 2019 odhalila speciální kolekci "rockových" obrazů, kde se inspirovala hudbou fantastické slovenské kapely INSIDE. Cílem této jedinečné spolupráce umělců je prohloubit umělecký zážitek. Obrazy budou k vidění na některých koncertech INSIDE a také na obalu jejich alba s názvem Čas (EN: Time). Od roku 2018 je projekt, který zahrnuje obrazy z kolekce "Party v 21. století" součástí slovenské oficiální značky GOOD IDEA SLOVAKIA. Mezinárodní umělecký časopis CIRCLE uveřejnil jeden z obrazů z kolekce "Party in the 21st Century" v jarním čísle roku 2018. Jedná se o publikovaná díla považovaná za aktuální trendy a originální postupy ve výtvarném umění ve světě. Kolekce "Party v 21. století" byla vybrána jedním z největších kulturních festivalů v České republice Re:publika jako jediná výstava umění prezentující Slovensko v rámci festivalu. Kolekce "Party in the 21st Century" získala v roce 2017 certifikát výjimečnosti od mezinárodní aktivní online galerie Artavita. Životem Sáry byl inspirován videoklip Inside a Petra Cmoríka "Odraz duše", vydaný v roce 2016. Od roku 2016 je hlavní výtvarnicí velmi úspěšného folklorně-uměleckého projektu: Večírek v 21. století. Díla z této kolekce inspirovaná slovenskými řemesly vznikla ve spolupráci s LSZ photography. V roce 2016 bylo několik jejích obrazů publikováno ve 100. čísle britského Vogue. 

◾ 

To si přece nemůžete nechat ujít❣

Navštívit nás můžete v otevírací době:

ST: 18-23

ČT: 18-23

PÁ: 18-04

SO: 18-04

Těšíme se na Vás!

Sdílet událost

bottom of page