top of page

Thu, May 30

|

Pardubice I

Cestovatelská přednáška w/ Deny & Carol alias @travelwithus123

 Cestovatelská přednáška w/ Deny & Carol alias @travelwithus123
 Cestovatelská přednáška w/ Deny & Carol alias @travelwithus123

Time & Location

May 30, 2024, 7:00 PM

Pardubice I, nám. Republiky 56, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí, Česko

Guests

About the event

🗺 

Přednáška o naší 4-měsíční cestě střední Amerikou plnou zážitků (hezkých, ale i těch horších). Procestovaly jsme země Belize, Guatemala, Salvador, Nikaragua, Kostarika a Panama. Plavaly jsme s rejnoky a žraloky, letěly Cessnou nad Blue Hole, vylezly na vrcholy mnoha hor, vysokých mayských pyramid i sopek (jednu jsme sjely dolů na bobech), propluly jsme na kánoji obětní mayskou jeskyni, zchladily se pod mnoha vodopády, bloudily nádhernou džunglí, pozorovaly jsme krásnou flóru i faunu a ochutnaly spoustu tradičních jídel. Mnoho času jsme strávily v přítomnosti místních obyvatel od kterých jsme čerpaly informace o dané lokalitě, zvycích, nebo třeba víře, abychom vám mohly zprostředkovat co nejzajímavější postřehy z těchto zemí.

🧐 @travelwithus123

Jsou holky plnící si svoje sny a užívají života. Nejčastěji cestují na americký kontinent, který je naprosto uchvátil. O svých zážitcích povídají na cestovatelských přednáškách, píší do časopisu nebo postují na svém instagramu. 

🧭 Pokud se chystáte na výpravu nebo vás jen zajímá, jak se mají na druhé straně planety, určitě dorazte a nechte se vtáhnout do kultur jiných zemí. 

🎟 Vstupenky jsou v předprodeji na webu

www.everything.cz/vstupenky

Předprodej 120,-

Na místě 180,-

◾ Pro další info SLEDUJ ⤵

www.everything.cz

www.instagram.com/everything.pce

Tickets

  • Předprodej

    CZK 120.00
    Tax: DPH included

Total

CZK 0.00

Share this event

bottom of page